Łódzki Fundusz Filmowy - edycja 2019

Nabór wniosków do Łódzkiego Funduszu Filmowego edycja 2019 rozpoczęty!

EC1 Łódź - Miasto Kultury ogłasza nabór wniosków do Łódzkiego Funduszu Filmowego na rok 2019. Czwarta edycja konkursu realizowana na zasadach koproducenckich przebiegać będzie według nowych zasad – zmienia się zarówno regulamin konkursu, wzory dokumentów aplikacyjnych, jak i przebieg procedury oceny konkursowej. Wnioski składane będą w jednym egzemplarzu drukowanym i jednym elektronicznym, który należy dołączyć na nośniku pamięci. 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z nowym regulaminem i formularzem aplikacyjnym! W przypadku problemów z przygotowaniem wniosków według nowych zasad, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy bezpośrednio z Wydziałem Łódź Film Commission.

Jak dotychczas, zgłaszane mogą być wnioski dotyczące produkcji filmów fabularnych pełnometrażowych, dokumentalnych i animowanych, które powiązane są z Łodzią lub regionem łódzkim poprzez miejsce realizacji zdjęć lub miejsce postprodukcji. Nabór wniosków trwa do 20 grudnia 2018 r. do godziny 16:00, wnioski należy składać w sekretariacie EC1 Łódź  - Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3.

Wszystkich Producentów zamierzających wejść w koprodukcję z EC1 Łódź - Miasto Kultury zapraszamy do pobrania kompletu dokumentów